VODBOX

Platforma VOD

Wdrożenie i utrzymanie

Platforma

VODBOX to wyszukiwarka, porównywarka i agregator ofert VOD w Polsce. Zapewnia użytkownikom dostęp do najpopularniejszych produkcji tv; filmów, seriali, programów rozrywkowych czy edukacyjnych. Baza tytułów wciąż się rozrasta - obecnie liczy 250 tysięcy pozycji. VODBOX posiada filtry, które umożliwiają dokładne dopasowanie oferty do preferencji odbiorcy. Dzięki temu użytkownik szybciej odnajduje interesujące materiały. Każdy znajdzie dla siebie rozrywkę - płatną lub darmową.

.

vodbox

Web development

Do zadań 052b należało wdrożenie oraz uruchomienie serwisu online. Nasz zespół w pierwszej kolejności skupił się na przemyślanej architekturze rozwiązania. Zaprojektowanie strony wymagało uwzględnienia: planowanej ilości użytkowników, transferu danych, właściwej struktury bazy danych oraz odpowiednio dobranych serwerów. Po ustaleniu celów i wybraniu narzędzi oprogramowaliśmy szablon graficzny oraz zbudowaliśmy zaplecze serwisu internetowego. Przygotowaliśmy moduły optymalizujące kontent graficzny witryny i uruchomiliśmy serwery, które zapewniają jej płynne działanie. Po wystartowaniu platformy online, obserwowaliśmy obciążenia strony, optymalizowalizując kod.

Zaawansowane wyszukiwanie

VODBOX pozwala na dokładne filtrowanie zawartości serwisu. W ofercie wyszukiwarki dostępne są produkcje o zróżnicowanej tematyce zarówno darmowe, jak i płatne. Użytkownik wybierając tytuł, może określić gatunek filmowy lub skorzystać z podpowiedzi wyszukiwarki. Szybka nawigacja umożliwia mu szybsze dotarcie do “celu”, zmniejszając ilość kliknięć.

film film film button

Optymalizacja strony www

Praca nad serwisem dotyczyła ciągłego poprawiania wrażeń użytkownika (UX). Po zalogowaniu użytkownik może korzystać z dodatkowych funkcji rozszerzających możliwości platformy. Może dodać fim do kolejki, skorzystać z podpowiedzi i powiadomień na temat nowego kontentu.

Optymalizacja strony www

Pracując nad serwisem, dokładnie analizowaliśmy ścieżkę użytkownika (UX) i tak dostosowaliśmy funkcje portalu, aby zapewnić klientom najlepsze wrażenia użytkowania (CX). Wyposażyliśmy VODBOX w dodatkowe rozszerzenia, które usprawniły działanie platformy oraz nawigację na stronie. Internauta po zalogowaniu może dodać wybrany film do kolejki lub skorzystać z powiadomień o nowościach w ofercie.

Spodobał Ci się projekt? Szukasz Pomocy?
Napisz do nas

Kontakt

Napisz lub zadzwoń do nas
żeby omówić Twój następny projekt

(+48) 533 908 052

office@052b.com

Polityka prywatności

Nasza strona używa ciasteczek.
Czytaj więcej OK