Focus

Focus Mall – obsługa kampanii outdoor

Focus Mall Bydgoszcz, Piotrków Trybunalski, Zielona Góra

Focus Mall

Kampania outdoor jest podstawowym sposobem promocji centrów handlowych w Polsce. Poza reklamowaniem nowych kolekcji obejmuje konkursy, loterie urodzinowe, spotkania z gwiazdami, noce zakupów i różne ogłoszenia na temat zmian organizacji ruchu czy godzin otwarcia sklepu.

Logotyp
Scianka

Oprawa wydarzenia

Kampania zewnętrzna to nie wszystko. Uczestnicy wydarzenia powinni mieć pewność, że są w odpowiednim miejscu. Powtarzalność przekazu i wyraźne określenie punktu centralnego wpływa pozytywnie na frekwencję.

Skuteczna kampania w sieci

Z doświadczenia wiemy, że animowane bannery generują przekaz, który łatwiej zapamiętać, który uzyskuje szybsze reakcje użytkowników niż wersja statyczna tego samego projektu graficznego.

Baner Animowany kampania marketingowa

Przekaz

Ilość informacji zawartych w ogłoszeniu powinna być dostosowana do formatu i miejsca, w którym eksponowana jest reklama. W centrach miast, gdzie natężenie ruchu i innych nośników reklamowych jest duże, przekaz powinien być krótki.

Format

Wielkość ma znaczenie. Nawet w miejscach, gdzie powiększanie reklamy nie wydaje się konieczne, warto zastosować duży format, aby tym samym zwiększyć „format” wydarzenia.

 

Spodobał Ci się projekt? Szukasz Pomocy?
Napisz do nas

Kontakt

Napisz lub zadzwoń do nas
żeby omówić Twój następny projekt

(+48) 533 908 052

office@052b.com

Polityka prywatności

Nasza strona używa ciasteczek.
Czytaj więcej OK