e-Commerce

Dlaczego warto założyć sklep internetowy na WooCommerce?

Poszukujesz wszechstronnej platformy e-commerce zapewniającej bezpieczeństwo, wydajność i szerokie możliwości konfiguracyjne? Wybierz WooCommerce!

Mateusz Maludziński

18.05.2020

Udostępnij

Jeżeli jesteś posiadaczem strony firmowej na WordPressie i zależy Ci na szybkim uruchomieniu modułu sprzedażowego, WooCommerce będzie oczywistym krokiem na ścieżce do otwarcia własnego e-sklepu.

WooCommerce już od pierwszego dnia użytkowania pozwoli Ci realizować cele biznesowe. Obsługę ułatwi polska wersja językowa i intuicyjny panel. Z naszą pomocą zwykła firmowa strona www przekształci się w pełnoprawny sklep internetowy – dodasz produkty ze zdjęciami i opisami, a odwiedzający zobaczą koszyk, dzięki któremu możliwe będzie zamawianie produktów.

WooCommerce, czyli pełna kontrola nad sklepem

WooCommerce zapewnia pełną kontrolę nad działaniem sklepu internetowego. Pracując na tym rozszerzeniu, mamy dostęp do kodu sklepu, jak również samej strony www, co umożliwia swobodną pracę niezależnie od koniecznych do wprowadzenia zmian czy usprawnień.

Dodatkowo rozszerzenie jest ciągle wspierane i rozwijane przez twórców. Dzięki temu możemy się spodziewać kolejnych ulepszeń i być pewnym, że platforma będzie stale rozwijana.

Czy sklep na WooCommerce można skalować?

Jeśli dopiero startujesz z biznesem internetowym i zakładasz rozbudowanie platformy z czasem, to WooCommerce będzie najlepszym wyborem. Zapewne na początku swojej przygody z e-sklepem chcesz uniknąć niepotrzebnych wydatków, co w tym przypadku jest jak najbardziej możliwe.

Silnik jest skonstruowany w taki sposób, aby możliwości platformy sprzedażowej rosły wraz z rozwojem firmy. Rozpocznij przygodę z WooCommerce w wersji standardowej, a w miarę rozwoju biznesu, dodawaj kolejne rozszerzenia i zwiększaj asortyment.

WooCommerce - kwestie bezpieczeństwa

Obecnie każdy sklep internetowy wymaga aktualizowanego na bieżąco certyfikatu SSL, który świadczy o bezpieczeństwie szyfrowania danych oraz odpowiedniego hostingu.

Mając na uwadze bezpieczeństwo sklepu i klientów, już podczas planowania pomożemy Ci dobrać odpowiedniego dostawcę usług serwerowych, wdrożyć certyfikat bezpieczeństwa SSL i zainstalować wtyczki usprawniające pracę administratorów sklepu.

Wydajność sklepu na WooCommerce

W ramach współpracy zadbamy o wydajność Twojego sklepu internetowego. Oprócz wydajnego WooCommerce zaimplementujemy rozwiązania, które wpłyną pozytywnie na wrażenia z korzystania z e-sklepu. Usprawnimy proces optymalizacji zdjęć produktowych i przyspieszymy ładowanie podstron.

Dopasujesz sklep do swoich potrzeb

Wiemy, że klienci potrzebują rozwiązań dopasowanych do specyfiki biznesu, dlatego polecamy im WooCommerce, ponieważ rozszerzenie oferuje niemal nieograniczone możliwości konfiguracyjne. Możemy dowolnie modyfikować wygląd czy układ elementów na stronie, a jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.

WooCommerce jest elastyczne, dlatego bez trudu dopasujesz sklep do charakteru działalności. Skontaktuj się z nami, a w zależności od funkcjonalności, jakich potrzebujesz, wyposażymy Twój sklep w rozszerzenia, które pomogą Ci osiągnąć sukces w biznesie.

W ramach współpracy przeprowadzimy dla Ciebie integrację z profilami w social media, skonfigurujemy bramki płatności, stworzymy funkcjonalne formularze kontaktowe i odfiltrujemy spam, który każdego dnia mógłby zalewać Twoją stronę internetową.

Podsumowanie

Można powiedzieć, że sekret WooCommerce tkwi w prostocie. W końcu do rozpoczęcia działalności e-handlowej nie potrzebujesz ogromnej platformy, która przytłoczy Cię szerokim wachlarzem funkcji.

WooCommerce okaże się najbardziej optymalnym wyborem, jeśli myślisz o rozszerzaniu możliwości platformy z biegiem czasu. Wiele praktycznych wtyczek można dodać całkowicie za darmo. Dopiero użycie zaawansowanych pluginów może się wiązać z opłatami, co na początkowym etapie działalności zwykle nie jest konieczne.

Zaoszczędzone pieniądze warto zainwestować w rozwój oferty produktowej, a Twoi klienci na pewno będą wdzięczni. Skontaktuj się z nami, a chętnie wdrożymy dla Ciebie sklep starannie dopasowany do rodzaju prowadzonego biznesu.

Powrót do postów

Newsletter

Kontakt

Napisz lub zadzwoń do nas
żeby omówić Twój następny projekt

(+48) 533 908 052

office@052b.com

Polityka prywatności

Nasza strona używa ciasteczek.
Czytaj więcej OK