Referencje

Mateusz Maciejewski, Prezes Zarządu, Rockfield
052b to to wspaniały zespół ludzi do współpracy. Zaprojektowali dla nas identyfikację wizualną dla marki Rockfield oraz logotyp inwestycji Grand Bulvar. Efekty pracy idealnie oddały naszą wizję, wyobrażenie na temat wizualnego aspektu naszej firmy. 052B również zaprojektowali projekt (UX i UI) i wdrożyli stronę mobilną developera. Serwis www spotkał się z bardzo dobrym odbiorem u naszych klientów. Bardzo Polecam 052b do każdego poważnego projektu.
Kamil Horodecki, Biuro Festiwalu Camerimage
Fundacja Tumult, organizator Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Camerimage ma przyjemność poinformować, że firma 052b po raz kolejny wykonała dla nas aplikację festiwalową na urządzenia mobilne. Aplikacja jaką stworzyli programiści z 052b jest kompatybilna ze 100% urządzeń na najpopularniejsze systemy Android i urządzenia na platformie iOS. Autorski system wyświetlania harmonogramu projekcji i innych wydarzeń festiwalowych spotkał się z dużym uznaniem użytkowników. 052b, oprócz technologicznego zaplecza, zadbało również o atrakcyjną szatę graficzną aplikacji. Podczas współpracy mogliśmy liczyć na szybkie wsparcie techniczne, jak i fachową poradę. Z pełnym przekonaniem polecamy współpracę z 052b.  
Elżbieta Kaiser i Wiesław Rudolf, Wydawnictwo Zgoda
Mamy przyjemność polecić firmę 052b jako rzetelnego wykonawcę strony internetowej naszego serwisu receptynadom.pl oraz makiety czasopisma RECEPTY NA DOM. Świadczone przez tę agencję usługi cechuje kreatywność i fachowość, zarówno opracowania graficznego, jak i wdrożenie projektów oraz uwzględnianie najnowszych trendów w tym obszarze usług. Agencja 052b dała się poznać jako zespół profesjonalistów z dużym doświadczeniem w zakresie usług internetowych. Biorąc pod uwagę naszą dotychczasową współpracę, z przekonaniem polecamy 052b jako profesjonalnego i godnego zaufania partnera w realizacji tego typu przedsięwzięć.
Bogusław S. Dudziński, Członek zarządu, IQ development
Agencja 052b wykonała dla naszej firmy ID marki, elementy graficzne, banery oraz layouty na stronę internetową. Przedmiot zamówienia został wykonany terminowo, z uwzględnieniem naszych wymagań, rzetelnie i fachowo. Pragniemy zarekomendować agencję 052b jako doświadczonego wykonawcę, dysponującego profesjonalnym zespołem grafików i programistów, którego cechuje twórcze i elastyczne podejście do oczekiwań klienta.
Grzegorz Kociński, Prokurent, Politech
Mamy przyjemność poinformować, że agencja reklamowa 052b zrealizowała dla naszej firmy projekt i oprogramowanie portalu internetowego Packaging Cooperation Platform. Pragniemy Podziękować Agencji przede wszystkim za profesjonalizm, terminowość i indywidualne podejście do naszych oczekiwań. Wykonane przez Agencje projekty są dopracowane graficznie i pozytywnie wpływają na wizerunek naszej firmy, zaś portal internetowy został wdrożony z uwzględnieniem obowiązujących, najnowszych zasad programowania. Z pełnym przekonaniem rekomendujemy usługi Agencji 052b jako firmy spełniającej najwyższe standardy jakości w zakresie świadczonych usług.
1 2

Kontakt

Napisz lub zadzwoń do nas
żeby omówić Twój następny projekt

(+48) 533 908 052

office@052b.com

Polityka prywatności

Nasza strona używa ciasteczek.
Czytaj więcej OK