Seta Disco

Seta Disco Identity, branding

Przygotowanie identyfikacji marki oraz podstawowych materiałów promocyjnych.

Seta Disco

Koncepcja lokalu powstała na bazie popularnych Shot Barów. Seta Disco miała zostać rozszerzona o salę taneczną oraz prezentować współczesny, odważny styl. Inwestor zrezygnował z tapetowania ścian gazetami. Decyzję dotyczącą kolorystyki, jak również wstępnych koncepcji wystroju pozostawił nam.

Pracę rozpoczęliśmy od zaprojektowania logotypu, który planowaliśmy wyeksponować przed lokalem w postaci neonu. Narodził się pomysł, aby literki ukształtować z rurek gotowych do napełnienia gazem – wykorzystaliśmy go!

Elementy identyfikacji

ID Sety Disco zbudowane jest w oparciu o dominujący kolor czerwony, silne logo i paski. Dopełnieniem są ilustracje w stylu PRL oraz prosty, czytelny, lekko skondensowany font.

Strój i wystój

We wnętrzu lokalu dominują dwa kolory czarny i czerwony. Wystrój uzupełniają drewniane i szklane dodatki. Obsługa, aby podkreślić klimat lokalu, została wyposażona w unikalny dress code: białe koszule z wyszytym logotypem, czerwone szelki oraz czarne spodnie.

Wnętrze lokalu Seta Disco

Lokal powstał we wnętrzu starej kamienicy na rynku miasta. Pomieszczenie z wysokim sufitem pomniejszono poprzez pomalowanie ścian i sufitu na kolor czarny. Proste menu w kolorze białym wyklejono na czerwonym lakobelu. Aby urozmaicić przestrzeń zaprojektowaliśmy wielkoformatowe tapety w peerelowskim stylu.

 

Seta Bistro

Popularność lokalu sprawiła, że właściciele zdecydowali się rozszerzyć swoją działalność i stworzyć młodszą córkę Sety Disco – Setę Bistro. Lokal utrzymany w tej samej stylistyce vintage, jednak pozbawiony parkietu. Atutem ma być dobra kuchnia pod mocną zabawę.

Spodobał Ci się projekt? Szukasz Pomocy?
Napisz do nas

Kontakt

Napisz lub zadzwoń do nas
żeby omówić Twój następny projekt

(+48) 533 908 052

office@052b.com

Polityka prywatności

Nasza strona używa ciasteczek.
Czytaj więcej OK