Powrót
Projectmess.pl

Obsługa sklepu i social mediów

Projekt i wdrożenie mobilnej strony www.

Problematyka

Project Mess to marka, która w ciągu trzech lat osiągnęła silną pozycję na rynku modowym, dołączając do czołówki brandów stworzonych i produkujących w Polsce. Ciągłe przesuwanie się ciężaru decyzji zakupowych w stronę mobile, wymusiło na firmie modyfikację platformy e-commerce. Naszym zadaniem było stworzenie makiety sklepu internetowego i wdrożenie rozwiązań pozwalających na szybkie zakupy przez telefon.

Wyniki

30%

wzrost transakcji w sklepie on-line

26%

wzrost odwiedzin z urządzeń mobilnych

47%

wzrost czasu spędzonego na stronie

Marka wybrana do:

Top 20 marek platformy Showroom

Nasze realizacje foto wielokrotnie zostały wykorzystane przez platformę Showroom do promocji własnej marki.

Showroom tworzył mailingi instruktażowe dla firm, jak przygotować angażujące fotografie, które podnoszą sprzedaż. W przykładach do naśladowania pokazywał nasze fotografie.

Widok desktopowy sklepu

Zaprojektowaliśmy prosty biało-czarny layout, który tworzy idealne połączenie z multikolorowymi wzorami i paternami. Duże zdjęcia w odpowiedni sposób prezentują produkt, nawigacja jest intuicyjna.

Projekt mobilny (RWD)

Odpowiednio dobrana wielkość obrazków i tekstów, czytelne duże przyciski akcji oraz intuicyjna, łatwa w obsłudze strona koszyka i kasy, pozwoliły nam zatrzymać klientów i zwiększyć ilość zakupów w sklepie o ponad 30%.

Strona produktu

Zaprojektowaliśmy makietę stron produktowych uwzględniając doświadczenia użytkownika (UX). Odpowiednio powiększyliśmy zdjęcia towarów, uprościliśmy informacje opisujące i wyświetliliśmy przycisk wzywający do zakupu w widocznej części ekranu.

Funkcjonalność sklepu

W celu ułatwienia użytkownikowi zakupów i zwiększenia sprzedaży, skróciliśmy ścieżkę zamówienia wprowadzając rozwiązanie „one page checkout”. Polega ono na umieszczeniu w jednym widoku wszystkich elementów, które są konieczne do sfinalizowania transakcji.

Sesje zdjęciowe

Marka Project Mess to przede wszystkim długo i szczegółowo wybierane tkaniny, które zdobią charakterystyczne, krzykliwe printy. Moda taka wymaga szczególnego zaprezentowania. Plany Sesji zdjęciowych powstały podczas długich rozmów z klientem. Oprócz kolorowych sesji produktowych wykonaliśmy sesje lookbookowe w takich miejscach jak Berlin czy Los Angeles.

Lookbook

Do pierwszej wspólnej sesji zdjęciowej zaangażowaliśmy Osi Ogunoh, finalistkę polskiego wydania Top Model. Jej uroda doskonale podkreśla charakter marki. Miejsca wybrane pod sesję zdjęciową były nasycone kolorami.

LA LA LAND

Zachęceni sukcesem sesji z Osi kolejną sesję zorganizowaliśmy w malowniczym Los Angeles. Kolory podkreślone kalifornijskim słońcem oraz zatłoczone ulice idealnie pasowały do komunikacji marki. Odpowiednio wcześniej dobraliśmy zespół, modelkę i makijażystkę. W 48 godzin udało nam się wykonać zdjęcia w kilku lokalizacjach! Efekt końcowy w postaci lookbooku pomógł w promocji marki w 2016 r.

Klient o nas

“Specjaliści z 052b pomogli mi zatrzymać klientki na stronie. Zaproponowali m.in. nowy przemyślany układ sklepu internetowego, który cały czas rozwijają. Ubrania Project MESS są wyraziste, kierowane do pewnych siebie lubiących modę kobiet. Idealnie odzwierciedlają to sesje zdjęciowe, przy których pracuje sztab profesjonalistów, dbających o najmniejsze detale. Wzrost sprzedaży zawdzięczam nie tylko nowej stronie internetowej ale i dobrze targetowanym kampaniom reklamowym. Zdecydowanie polecam!”

Martyna Drozdowska
Dyrektor Kreatywny, Właściciel, Project Mess

Spodobał Ci się projekt? Szukasz Pomocy?
Napisz do nas

Kontakt

Napisz lub zadzwoń do nas
żeby omówić Twój następny projekt

(+48) 533 908 052

office@052b.com

Polityka prywatności

Nasza strona używa ciasteczek.
Czytaj więcej OK