Pentel

Pentel Arts i Pentel

Ilustracje wielkoformatowe w centrum zabaw dla dzieci - Family Park

Family Park

Firma Pentel we wspólnej inicjatywie z centrum zabaw dla dzieci podjęła się wyzwania stworzenia maluchom dogodnego otoczenia do zabaw. Wielkogabarytowe ściany zostały przekazane do zagospodarowania pod ilustracje. Tutaj zaczęła się nasza praca. Najpierw koncepcyjna, następnie artystyczna.

Ilustracje

Stworzyliśmy serię bohaterów: zwierzątka, dzieci i smoki. Osadziliśmy ich w bajkowych sceneriach, podczas zabawy, podwodnych wypraw i w kosmosie. Zaprojektowaliśmy wielkoformatowe tapety do ozdoby kilkunastu ścian wewnątrz Family Parku, uwzględniając przy tym miejsca interaktywne. Dzieci były zachwycone i chętnie angażowały się do zabaw rysunkowych na specjalnie przygotowanych tablicach.

Smok przyjaciel

Family Park zmieniając identyfikację wizualną, zdecydował wyeksponować Smoka i uczynić z niego Brand Hero. Na podstawie ilustracji 3D przygotowaliśmy płaskie odpowiedniki Smoka, pozbawione detali, przedstawione w różnych sytuacjach. Następnie zaangażowaliśmy bohatera do zabawy i pomocy dzieciom. Stworzyliśmy historyjki edukacyjne. Nasz bohater zachęca do malowania po koszulkach i prasuje. Ilustracje tworzą ciepłe tło i zachęcają do zabawy. Dzieci, dzięki specjalnej warstwie ochronnej, mogą na nich malować za pomocą flamastrów marki Pentel i tworzyć swój świat.

Spodobał Ci się projekt? Szukasz Pomocy?
Napisz do nas

Kontakt

Napisz lub zadzwoń do nas
żeby omówić Twój następny projekt

(+48) 533 908 052

office@052b.com

Polityka prywatności

Nasza strona używa ciasteczek.
Czytaj więcej OK