Powrót
EFN 19

Obsługa social media

Działania PR oraz współpraca z klientem.

Envio Fight Night

Envio Fight Night od trzech lat jest największym wydarzeniem sportowym w formule K-1 i MMA w województwie kujawsko-pomorskim. Gala ma na celu promowanie lokalnych zawodników. Z roku na rok poziom walk, jak i zainteresowanie galą rośnie.

Nasze zadanie

Naszym celem w mediach społecznościowych była sprzedaż biletów i budowa zaangażowanej grupy docelowej na fanpage’u. Dodatkowe wyzwanie stanowiła obsługa social media podczas gali Envio Fight Night.

 

Stworzenie zaangażowanej grupy odbiorców
na Facebooku i Instagramie

 

 

 

 

Sprzedaż biletów

Realizacja

Chcieliśmy pokazać emocje, jakie towarzyszą walkom w klatkach, dlatego postawiliśmy na wideo i zdjęcia z poprzednich gal. Publikowane materiały uzupełniliśmy mocnymi opisami. Do działań wykorzystaliśmy profile na Facebooku i Instagramie.

W pierwszym etapie skupiliśmy się na budowaniu zaangażowania fanów. Stopniowo zdradzaliśmy szczegóły związane z galą. Przedstawiając każdego z zawodników, zwracaliśmy uwagę na jego osiągnięcia, wymagające treningi oraz wolę walki.

Wraz ze startem sprzedaży, uruchomiliśmy sklep na Facebooku. Przygotowaliśmy specjalne posty sprzedażowe. Ruch z kampanii kierowaliśmy na stronę z biletami. Dodatkowo do promocji wejściówek zaangażowaliśmy ring girls, które na swoich profilach w mediach społecznościowych (o znacznych zasięgach) zapraszały na galę.

Obsługa podczas gali

Dzień wydarzenia był dla nas niezwykle istotny. Podczas trwania gali, pracowaliśmy w kilkuosobowym zespole. Dbaliśmy o to, aby przybyli goście jak najszybciej otrzymywali odpowiedzi na wiadomości i komentarze. W trakcie EFN 19 prowadziliśmy instastory i facebook story, wyłapując najciekawsze momenty. Fani profilu byli na bieżąco z wynikami poszczególnych walk, dzięki publikowanym postom, po każdym starciu.

Efekty naszych działań

Dotarliśmy do grupy docelowej – fanów sportów walk i mocnych wrażeń, poprzez media społecznościowe. Osoby lubiące profil, z ogromnym zaangażowaniem wspierały swoich faworytów. Dzięki starannie przygotowanym postom osiągnęliśmy wysokie zasięgi organiczne. Pozwoliło nam to na przeznaczenie większej części budżetu na działania wspierające sprzedaż.

Spodobał Ci się projekt? Szukasz Pomocy?
Napisz do nas

Kontakt

Napisz lub zadzwoń do nas
żeby omówić Twój następny projekt

(+48) 533 908 052

office@052b.com

Polityka prywatności

Nasza strona używa ciasteczek.
Czytaj więcej OK