Front-End Web Developer

Od ponad 10 lat projektujemy rozwiązania web i e-commerce dla startupów i dużych przedsiębiorstw. Zrealizowaliśmy projekty między innymi dla Volkswagen Group Polska, Tauron Arena Kraków, Agora, BZ WBK Grupa Santander, Volcano czy Camerimage International Film Festival.

Dołącz do kreatywnego zespołu specjalistów 052b. Projektuj niestandardowe rozwiązania i rozwijaj swoje umiejętności w IT.

Wymagania:

  • Znajomość HTML5, CSS3, SASS, Bootstrap4 najlepiej poparta kilkuletnim doświadczeniem;
  • Znajomość JavaScript, jQuery
  • Umiejętność tworzenia rozwiązań zgodnych z koncepcją Responsive Web Design
  • Umiejętność pracy z systemami kontroli wersji
  • Dbałość o czysty i przejrzysty kod
  • Dodatkowy atut: znajomość frameworka Vue
  • Duże zaangażowanie, inicjatywa oraz wysoka motywacja
  • Kreatywne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów projektowych
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do podejmowania nowych wyzwań oraz do rozszerzania wiedzy i rozwijania umiejętności

Zakres obowiązków:

  • Praca w zespole programującym aplikacje webowe oraz strony internetowe
  • Projektowanie i realizacja projektów webowych dla klientów z Polski i zagranicy
  • Zaangażowanie w realizację projektów oraz aktywne kreowanie nowych rozwiązań, ulepszanie projektów

Oferujemy:

  • Pracę w firmie, w której kapitałem są ludzie
  • Wsparcie młodego, doświadczonego i energicznego zespołu
  • Dogodna forma zatrudnienia (umowa o pracę, kontrakt B2B, umowa zlecenie)
  • Możliwość pracy na pełny lub częściowy etat, zdalnie lub biurze firmowym w Bydgoszczy
  • Niezbędne narzędzia pracy

Kontakt

Napisz lub zadzwoń do nas
żeby omówić Twój następny projekt

(+48) 533 908 052

office@052b.com

Polityka prywatności

Nasza strona używa ciasteczek.
Czytaj więcej OK