Dołącz do nas, jeśli:

  • Interesujesz się digital marketingiem i e-commerce
  • Znasz najnowsze trendy w social media
  • Chcesz się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności
  • Dobrze organizujesz własną pracę
  • Jesteś kreatywny/a
  • Masz duże zdolności analityczne

Czego oczekujemy?

  • Masz 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znasz zagadnienia związane z reklamą, marketingiem i PR
  • Masz doświadczenie w prowadzeniu kanałów social media
  • Umiesz pisać angażujące teksty marketingowe
  • Znasz podstawowe zagadnienia związane z SEO
  • Masz praktyczne doświadczenie w obsłudze Google Ads, Facebook Ads, Google Analytics

Mile widziane:

  • Masz wykształcenie wyższe kierunkowe (marketing, dziennikarstwo, PR)
  • Znasz i potrafisz obsługiwać CMS np. Wordpress
  • Znasz język angielski na poziomie B1
  • Znasz narzędzia marketingowe (Canva, Google Tag Manager, SurferSEO, itp.)

Twoimi głównymi zadaniami będą:

  • Obsługa profili społecznościowych klientów z różnych branż
  • Tworzenie i monitorowanie kampanii reklamowych w social media
  • Tworzenie angażujących treści w social media, na blogi firmowe i strony internetowe klientów
  • Tworzenie strategii marketingowych
  • Bieżąca obsługa kampanii w Google Ads

Co oferujemy?

  • Pracę w firmie, której kapitałem są ludzie
  • Dogodna forma zatrudnienia (umowa o pracę, kontrakt B2B, umowa zlecenie)
  • Możliwość pracy na pełny lub częściowy etat, zdalnie lub biurze firmowym w Bydgoszczy
  • Elastyczny czas pracy
  • Pomoc we wdrożeniu
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Pełną wyzwań pracę z różnorodnymi markami
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków

    Contact

    Write or call us
    to discuss your next project

    (+48) 533 908 052

    office@052b.com

    Privacy policy