Case study

Aplikacja “Zapachowy ekspert” wykonana dla Douglas

Aplikacja webowa oparta na elementach grywalizacji. Klient otrzymuje propozycję perfum, idealnie dopasowaną do swoich preferencji.

Patrycja Świątek
Patrycja Świątek
Marketing Manager
28.10.2016
Udostępnij

Zmysłowe piżmo czy słodkie, owocowe nuty? Dobranie zapachu dla siebie lub kogoś bliskiego zawsze stanowi swego rodzaju wyzwanie! Niestety, bogata oferta nie ułatwia wyboru. Większość z nas pozostaje więc wierna flakonom, które już zna. A może by tak… spróbować czegoś nowego? Szyprowo-kwiatowe perfumy na wieczór albo orzeźwiająca mgiełka na lato?

Dzięki aplikacji, którą stworzyliśmy dla marki Douglas znajdziesz dla siebie idealny zapach!

Idea

Aplikacji webowa powstała z myślą o klientach, którzy poszukują zapachu dla siebie lub bliskich. Aby pomóc im w podjęciu decyzji, stworzyliśmy aplikację, która ograniczy ofertę do pozycji najbardziej zgodnych z ich preferencjami.

Rozwiązanie

Przy współpracy z Douglas zaprojektowaliśmy aplikację “Zapachowy ekspert”. Klient na stronie marki https://www.douglas.pl w kilku intuicyjnych krokach określa swoje preferencje, po czym po zaznaczeniu odpowiedzi, na ekranie otrzymuje wyniki wyszukiwania. Może je dodatkowo ograniczyć do zakresu cenowego i rodzaju produktu.

Zobacz więcej naszych realizacji dla marki Douglas: http://www.052b.pl/realizacje/douglas/

Powrót do postów

Newsletter

Contact

Write or call us
to discuss your next project

(+48) 533 908 052

office@052b.com

We use cookies.
More OK