Seta Disco

Seta Disco Identity, branding

Przygotowanie identyfikacji marki oraz podstawowych materiałów promocyjnych.

Seta Disco

Koncepcja lokalu powstała na bazie popularnych Shot Barów. W odróżnieniu od reszty, Seta Disco miała być rozszerzona o salę taneczną i podana w bardziej współczesny, odważny sposób. Inwestor nie chciał tapetować lokalu gazetami, tworzyć stylu vintage. Oddał w nasze głowy decyzję na temat kolorystyki i wstępnych koncepcji wystroju. Początek naszej pracy to stworzenie logotypu, który miał zostać wyeksponowany przed lokalem w postaci neonu. Tak narodził się pomysł, aby przygotować literki w sposób łatwy do ukształtowania z rurek gotowych do napełnienia gazem.

Elementy identyfikacji

ID Sety Disco jest zbudowane w oparciu o dominujący kolor czerwony, silne logo i paski. Dopełnieniem są ilustracje w stylu PRL i prosty czytelny, lekko skondensowany font.

Strój i wystój

Wnętrze lokalu to dwa kolory czarny i czerwony w dużych aplach. Dodatki to drewno i szkło na ścianach. Obsługa lokalu, żeby wyróżniać się w takim otoczeniu została wyposażona w białe koszule z wyszytym logotypem, czerwone szelki i czarne spodnie.

Wnętrze lokalu Seta Disco

Lokal powstał we wnętrzu starej kamienicy na rynku miasta. Wysokie wnętrze zostało pomniejszone poprzez pomalowanie ścian i sufitu w kolorze czarnym. Proste menu w kolorze białym, wyklejono na czerwonym lakobelu. Zaprojektowaliśmy ilustracje przedstawiające historie nawiązujące do PRLu i przygotowaliśmy je w postaci wielkoformatowych tapet.

Seta Bistro

Popularność lokalu sprawiła, że właściciele zdecydowali rozszerzyć formułę i stworzyć młodszą córkę Sety Disco – Setę Bistro. Lokal utrzymany w tej samej stylistyce, jednak pozbawiony parkietu. Atutem ma być za to dobra kuchnia pod mocną zabawę.

Spodobał Ci się projekt? Szukasz Pomocy?
Napisz do nas

Kontakt

Napisz lub zadzwoń do nas
żeby omówić Twój następny projekt

(+48) 533 908 052

office@052b.com

Nasza strona używa ciasteczek.
Czytaj więcej OK