Konarzewski

Nowa identyfikacja marki, www

Przygotowanie strony internetowej oraz podstawowych materiałów promocyjnych.

Problematyka

Zadanie polegało na ujednoliceniu wizerunku sprzedawcy, kojarzonego do tej pory, z trzema markami samochodowymi. Dodatkowo, jego dotychczasowa oferta została rozszerzona o dział samochodów używanych klasy premium, co w następstwie mogłoby spowodować niepożądany efekt wizerunkowy. Rozwiązaniem było zaprojektowanie nowego logo dla marki Konarzewski, tworząc jej samodzielny wizerunek, poprzez nową identyfikację. Dynamiczny element graficzny, będący jednocześnie inicjałem, dobrze wpisuje się w profil motoryzacyjny sprzedawcy, a światłocień znaku oraz światło w typografii, dodaje mu charakter premium.

Identyfikacja

Identyfikacja marki została sprowadzona do swojej najprostszej formy. Pozostało wyłącznie to, co niezbędne do prawidłowego przekazu. Sam logotyp, w tym przypadku, stał się głównym elementem KV.

Kolorystyka

Kolorystyka identyfikacji, tak naprawdę, opiera się na czerni, graficie i bieli, z występującymi akcentami kolorystycznymi. Pozwala to, na utrzymanie schludnego charakteru materiałów promocyjnych, jak i strony www. A także na korzystne wyeksponowanie prezentowanych modeli samochodów, które na monochromatycznym tle lądują w centrum uwagi obserwatora.

Kontrasty

Silne podziały i kontrasty między sekcjami, dynamizują, a jednocześnie porządkują układ strony. Prosimy zwrócić uwagę na to, jak monochromatyczna kolorystyka strony, pozwala wydobyć akcenty barwne (samochody, elementy konstrukcyjne) na pierwszy plan i pokierować wzrokiem obserwatora. Strona współgra z materiałami promocyjnymi, dostarczanymi przez producentów.

Klient

Sprzedawca, w zakresie swojej działalności prowadzi również

autoryzowane usługi serwisowe. Z tego powodu,

zostały przygotowane specjalne etykiety

na butelki wody dla klientów oczekujących.

Spodobał Ci się projekt? Szukasz Pomocy?
Napisz do nas

Kontakt

Napisz lub zadzwoń do nas
żeby omówić Twój następny projekt

(+48) 533 908 052

office@052b.com

Nasza strona używa ciasteczek.
Czytaj więcej OK